הטפסים הכי מבוקשים בישראל עכשיו באתר טפסים מנוע החיפוש הגדול ביותר בישראל לאיתור טפסים הדפסתם או שליחתם באופן מקוון.

טפסים מקוונים חוסכים לכם זמן יקר וטרחה מרובה פשוט וקל למלא את הטופס באתר ולשלוח מיידית, חוסך בזמן ובאנרגיה מיותרת ומשאיר מקום לדברים החשובים באמת.

טופס ירוק

טופס ירוק הוא הטופס המרכזי ביותר בתהליך הוצאת רישיון נהיגה. הוא נקרא כך על שם צבעו השם המקורי של הטופס הוא טופס רש”ל 18, טופס ירוק מכיל את כל פרטי התלמיד המבקש להוציא רישיון נהיגה, השלב הראשון של התהליך הוא בדיקת ראייה, השלב השני הוא הבדיקה הרפואית.

לפני הוצאת רישיון נהיגה עליכם לעבור בדיקה רפואית לשם כך עליכם לפנות לרופא המשפחה עם הטופס הירוק והוא יחתום על הטופס ויאשר את כשירותכם לקבלת הרישיון. את  הטופס הירוק תוכלו למצוא באתר טפסים לאחר מכן תוכלו לגשת בנחת למבחן התיאוריה ולמבחן המעשי לשם קבלת רישיון הנהיגה.

טופס 101

טופס 101 הוא כרטיס העובד שלכם בו אתם נדרשים מדי שנה, לציין את מצבכם המשפחתי ולדווח על פרטים נוספים בנוגע להכנסתכם. באמצעות טופס 101 תוכלו לדרוש פטור וזיכוי ממס ולבקש תיאום מס, במידה והנכם עובדים ביותר ממקום עבודה אחד. על כל עובד למלא את הטופס מייד בתחילת עבודתו וכן בכל שנת מס חדשה.

טופס 101 הוא כרטיס העובד שלכם עליכם להקפיד למלא אותו בזמן, אי מילוי הטופס בזמן יכול לעלות לכם בתשלום למס הכנסה, שלא תואם לשיעור המס שיש לנכות ממשכורתכם בפועל.

כיום תוכלו בקלות באתר טפסים להוריד טופס 101 מעודכן, כל מה שעליכם לעשות הוא  להדפיס את הטופס למלא את הפרטים שלכם ולמסור את הטופס למעביד, כמו כן ניתן למלא טופס 101 PDF ישירות מהמחשב או מהסמארטפון, בנוחות וביעילות ללא צורך במדפסת או בסורק וכל זאת בחינם.

כל מה שנדרש לעשות הוא למלא את כל הפרטים בממשק  אינטרנטי,  לאחר הסיום תקבלו קובץ PDF אותו תוכלו לשלוח למעביד דרך המייל

טופס 58

טופס 58 הוא טופס קיצור מילואים, טופס בקשה לשחרור, לקיצור, לדחייה או להקדמה של שירות מילואים פעיל לחייל ברגיעה או בשעת חירום.

אם נקראתם לשירות מילואים ואינכם יכולים להתייצב לשירות מסיבות אישיות, תוכלו להגיש טופס 58  באמצעותו תוכלו לבקש ביטול, קיצור או דחייה של שירות המילואים.

טופס קיצור מילואים  ניתן היום להורדה באינטרנט או למילוי באופן מקוון.

את הטופס תוכלו למצוא באתר הטפסים שלנו בקלות וביעילות ולשלוח את הטופס בזמן בשביל שבקשתכם תטופל בהקדם.

טופס 161 ו-161 א

טופס 161 הוא טופס הודעת מעביד על פרישה של עובד, טופס זה מעיד על ניתוק היחסים בין העובד למעביד ומפרט את מכלול זכויותיו של העובד בגין כספי פיצויים והפרשות סוציאליות אחרות כנדרש במסגרת החוק.

טופס 161 א, הודעת עובד עקב פרישה מהעבודה, כל עובד בסיום העסקתו חייב למלא טופס זה בנוסף לטופס 161 שימולא על ידי המעביד.

בטופס 161 א על העובד להסביר לרשויות המס, מה  הוא מתכוון לעשות עם כספי הפיצויים.

באמצעות הטופס תוכלו גם לקבל את מענק הפרישה המגיע לכם ואת פיצויי הפיטורין.

הטפסים המבוקשים ביותר

באתר תוכלו למצוא את ארבעת הטפסים המבוקשים ביותר:

  • טופס ירוק
  • צילום לרישיון נהיגה
  • טופס 101
  • כרטיס עובד
  • טופס 58
  • בקשה לשחרור או להקדמה של שירות מילואים פעיל (שמ”פ)
    למעבר לאתר טפסים