בעבר, הסרת שומן הייתה מתבצעת רק באמצעות ניתוח – וכיום זה כבר ממש לא המצב

היפרדות משומן עודף היא לא עניין של מה בכך. כשאנחנו רוצים להיפרד מעודפי השומן שלנו, אנחנו צריכים להשקיע בכך לאורך חודשים רבים לכל הפחות – בפעילות גופנית, באורח חיים בריא ובתזונה מאוזנת ודלה בפחמימות. עם זאת, לא תמיד הדבר מספיק – ובין אם כי הדבר לא מסתייע בידינו, ובין אם משום שמדובר במבנה הגוף שלנו ובעודפי שומן שאותם אנחנו כבר פשוט לא מצליחים להוריד – אנחנו עשויים בהחלט להגיע למצב של ייאוש. בעבר, במצבים קיצוניים שכאלה אנשים היו פונים לאפשרויות של הסרת שומן – ניתוחים פלסטיים מורכבים שדורשים החלמה ארוכה אחריהם, מתאפיינים בפולשניות וכמובן גם ישנו החיסרון הגדול ביותר שלהם – מרבית האנשים שהורידו כך עודפי שומן העלו אותם חזרה משום שלא היה מדובר בשינוי טבעי. כיום, ברור כבר כי ישנה אפשרות איכותית הרבה יותר עבור היפרדות יעילה מעודפי שומן, בוודאי כאשר מדובר בעודפים שאתם לא מצליחים להיפרד מהם באמצעות ספורט או באמצעות שינוי תזונתי. הטיפול עליו אנחנו מדברים הוא טיפול המסת שומן – טיפול שגורם להתפרקות של תאי השומן ולכניסה שלהם למחזור החלבונים או למחזור השתן והעיכול בגוף. טיפולים אלה מאפשרים לנו להיפרד במהירות מעודפי שומן מיותרים – וכעת נכיר אפשרויות שונות בתחום זה ונבין בדיוק כמה הן צריכות לעלות לנו, בכדי להבין בדיוק מה מתאים עבור הצרכים שלכם והחיטוב אליו אתם שואפים.

על אפשרויות שונות של טיפולי המסה לריכוזי שומן בגוף, וכמה בדיוק טיפולים אלה עולים

  • טיפולי המסה שונים – טיפולים שונים של המסת שומן יכולים להיות מגוונים ביותר לא רק בדברים שעבורם הם מתאימים אלא גם בעצם השיטה שבה עושים שימוש. דוגמה טובה לכך, שלא רבים מכירים, היא טיפולים של המסה בקור – כאשר טיפולים אלה מנצלים תכונה ייחודית של תאי השומן, שהיא פירוק עצמי ומוות טבעי (אפופטוזיס) בתנאי טמפרטורה מסוימים. שיטה זו היא בטוחה ומהירה, והתוצאות שלה מורגשות היטב גם מידית – ובמידה הרבה ביותר כמה שבועות לאחר הטיפול. עוד אפשרות היא המסה באמצעות לייזר – כאשר מחדירים סיכה זעירה שיוצרת חתך תת עורי, ודרך החתך הזה מחדירים קרן לייזר שממיסה את תאי השומן ומפרקת אותם מידית, והם נספגים בדרך כלל במערכת העיכול או השתן. גם המסת שומן בהזרקה היא אפשרית ביותר, כאשר מזריקים בצורה מדויקת חומרים המפרקים את רקמת השומן וגורמים לעיכול מלא שלה במחזור החלבונים והעיכול בגוף. כל השיטות האלה הן יעילות ביותר להמסה נקודתית של ריכוזי שומן – וזוהי מטרה שרבים מעוניינים בה באזורים כמו הפנים, הירכיים והישבן, הבטן ועוד.
  • כמה זה עולה? אפשרויות שונות של טיפולי המסת שומן וחיטוב הגוף יכולות לעלות אחרת לחלוטין זו מזו, בהתאם להיקפן ובהתאם למקום שבו עושים את הטיפול. בכל מקרה, טווח המחירים נע באופן גס בין 1,500 ל-3,000 ₪ עבור טיפולי המסה בקור, טיפולי המסה בלייזר נעים בין 7,000 ל-15,000 ₪ עבור היקף של 4 טיפולים בממוצע, המסה באמצעות הזרקה עולה בין 1,500 ל-6,000 ₪ בהתאם לחומר המוזרק ולאזור ההזרקה, וישנן עוד אפשרויות רבות ומגוונות שעשויות להתאים לכם.

היפרדו לשלום מעודפי השומן שלכם, בצורה היעילה ביותר דרך השירות המקצועי ביותר

עודפי השומן השונים בגוף שלכם הם ממש לא גזרת גורל, ובאמצעות טיפולים נקודתיים ואיכותיים של המסת שומן אתם יכולים להיפרד מהם במהירות ובצורה אפקטיבית ביותר – שאף שומרת על האפקטיביות הזו לאורך זמן רב.