צלוליטיס – דרכי ההעלמה מהגוף

צלוליט הוא תופעה בה ישנה הצטברות תאי שומן, ברקמות הנמצאות מתחת לעור. הוא מורגש  בעיקר באזור הירכיים, ומופיע לרוב אצל נשים מבוגרות. עם המעבר לאורח חיים בריא ונכון יותר, נאלץ לעיתים להתמודד עם סימנים מעיקים המופעים על הגוף. סימן ההיכר הוא מה שנראה כמו מתיחה, בצבעים לבן וורוד בהיר.

ההתפתחות הטכנולוגית אפשרה לתת מענה הולם, שיאפשר העלמת צלוליטיס באופן מוחלט. הפעולה עצמה אפשרית במגוון דרכים, בהן הסרת צלוליטיס בשיטה ייחודית שהוכחה כמוצלחת.

העלמת צלוליטיס

בעבר היה נהוג לטפל בצלוליטיס על ידי שאיבת השומן שהצטבר בתוך העור. כיום ישנן דרכים יעילות יותר לביצוע הפעולה, באופן שאינו מצריך התערבות כירורגית מסובכת. מראה העור שסובל מתופעה כגון זו, הוא כשל קליפת תפוז. המטרה שלנו תהיה להסיר אותה כליל ולמעשה להרחיק מהגוף את המראה הלא אסתטי.

שכיחות התופעה הינה בקרב אלו הממעטים בביצוע פעילות ספורטיבית, וביצוע של דיאטה שאינה מאוזנת. היא קיימת בעיקר אצל נשים, בשל הרגישות ברמת ההורמונים. על מנת לבצע פעולה של היעלמות מוחלטת, נדרש לערב מכשור שיבצע את העבודה על הצד המקצועי. כיום אפשרי לבצע זאת ללא כל כאב מיותר, ועם מקסימום הצלחה.

שיטת LPG RF – העלמת צלוליט באמצעות גלי רדיו

בשנים האחרונות נכנס לשימוש במספר קליניקות מכשיר הפועל על טכניקת LPG באמצעות גלי רדיו RF. תהליך זה מאפשר לבנות מחדש את רקמת החיבור של העור. יתרונותיו בכך שהוא מסייע להזרמת מחזור הדם ובלוטות הלימפה וכן בסילוק רעלנים.

אם אתן מעוניינות לפנות לעבר עתיד ורוד, בו הצלוליט יישאר בגדר משקע מהעבר, הרי שכיום ניתן לקיים זאת בהצלחה רבה. המכשיר המהפכני מוביל לתוצאות מרשימות, המהוות מהפכה אמיתית בתחום הסרת רקמות השומן. בסופו של עניין תזכה כל אחת לגזרה דקה יותר של האיבר הרלוונטי בגוף.

מהלך הטיפול

אורך הטיפול באמצעות מכשירה LPG RF הוא כחצי שעה, ויש להיצמד להוראות ברורות ומדויקות. על המטופלת ללבוש גרב דקה עשויה ניילון. הגרב נועדה לשימוש במיוחד למטרת הסרת צלוליטיס. מומלץ לבצע מדידה באמצעות צילום האיבר לפני ואחרי, ובכך להוכיח את הצלחת הטיפול תוך זמן קצר יחסית.

גלי הרדיו שיוצאים מהמכשיר בתדר נמוך, גורמים לסיבי הקולגן להתכווץ ובכך ניתן להחליפם באחרים. סיבי הקולגן הם אלו שאחראים על מיצוק העור וההידוק שלו למראה מושלם. הטיפול מתבצע ללא כל כאב שהוא, ולא נרשמו עד כה כל תופעות לוואי. את הטיפול מבצעים פעמיים בשבוע, במשך מספר שבועות. במטרה להעלים את הצלוליט ולשמור על מראה נקי לאורך זמן.

לשלוט בממד הזמן

הטיפול במכשיר מסוג זה מאפשר לשלוט בנזקי הזמן, ולהאט את קצב הזדקנות העור. בזכות התמדה שבועית קבועה, אפשר להגיע לתוצאות מרשימות מבלי להתאמץ כלל.

למרות שהטיפול בתופעה המציקה מיועד לרוב לנשים, הוא מתאים גם לגברים המעוניינים לקצור את פירותיו. הזדקנות אינה נשלטת, אך מראה עור צעיר ניתן להשגה בייחוד במציאות בת ימינו.

דרכי מניעה

במטרה למזער את תופעת הצלוליט בגוף, מומלץ לשמור ככל שניתן על אורח חיים בריא. הכנסה של מאכלים בריאים לגוף האדם הינה בגדר חובה, כמו גם ביצוע פעילות ספורטיבית. השקעה רבה בהעלמת התופעה המציקה, תבטיח לרוב שינוי ניכר בהרגלי החיים. השגת מראה אסתטי, יהיה בהכרח נעים יותר, קליל ובעיקר נכון יותר. מהרו לעשות מהלך שישפר את ההרגשה האישית שלכם.